Reklaamide print ja tootmine

Ooker Reklaam OÜ-l on reklaamide valmistamise kogemus aastast 1992. Reklaamide print, disain, tootmine ja paigaldus – kõik ühest kohast.

Reklaami terviklahendused :

 • fotod ja kleebisedkleebisreklaam sõidukitele
 • reklaamide print (liiklusvahenditele, akendele jne)
 • reklaamtahvlid ja -bannerid
 • majajuhid
 • sildid ja infoviidad
 • stendid
 • vaateaknad
 • müügitoetajad
 • välireklaamid
 • ehituspassid
 • trükised
 • muud reklaamtooted

Meie tööde valikus on kõikvõimalikud reklaamtooted, mis aitavad meie klientidel endast teistele märku anda ja enda kohta informatsiooni jagada.

Autokleebised ja muu reklaam transpordivahenditele

Hea võimalus oma sõidukite eristamiseks tänavapildis ja moodus panna oma ettevõtte masinapark reklaampinnana tööle. Kleebisreklaam sobib autodele, kaubikutele, veoautodele, paatidele ning isegi lennukitele. Kui otsite ideid ja pole veel otsustanud, vaadake meie tehtud töid ja võtke julgelt ühendust! Koos leiame just Teile sobivad lahendused.

Kiletamise eelis värvimise ees on kiirus ja soodsam hind, sest erinevalt värvist on kleebiseid võimalik suhteliselt lihtsalt eemaldada või vahetada. Lisaks sellele kaitseb kleebisreklaam ka sõiduki värvipinda päikese ja kriimude eest. Prinditud meedia puhul lamineeritakse kogu kleebise pind, mis annab trükile UV-ja kraapimiskaitse. Seega on siis juba kaks kihti kilet kaitsmas Teie auto originaalvärvi.

Sõidukeid võib katta üleni või osaliselt, kasutades kas prinditud või välja lõigatud kilesid. Värvide ja võimaluste valik on lai ja kleepida saab ka väga nõudlikele pindadele, nagu näiteks stanged ja muud plastikosad või suure reljeefsusega pinnad. Aknad saab katta perforeeritud kilega, mille liimipool on musta värvi ja segab nii vähem nähtavust. Perforeeritud kilele saab ka printida ja vajadusel katta laminaadiga. Autokleebised on üks parimaid lahendusi kui soovite linnapildis esile tulla.

Reklaamide print sõidukitele

Kleebised ja kleepsud

Kiletüüpe on palju ja nende hind ja omadused on erinevad. Sõltuvalt sellest võivad kleebised vastu pidada kuni 12 aastat ning heades tingimustes enamgi. Materjali valikul tuleb silmas pidada kui kauaks on soov reklaami sõidukil või esemel hoida. Olulist rolli mängivad ka kleebise asukoht ja pinna materjal, millise kalde all on pind ning millise keemiaga on oht kokku sattuda.

Toodame suuremaid ja väiksemaid kleebiseid, kas printimise või masinal lõikamise teel. Printida saab erineva vastupidavusega ja omadustega kleebiskiledele mida on võimalik ka hiljem lamineerida, parandades sellega kleebise vastupidavust.
Laminaate on matte ja läikivaid. Põrandal kasutamiseks paksemaid  ja kumerate pindade jaoks parema püsivuse eesmärgil ja väga õhukeseid.  Õues kasutamiseks on laminaadid ja UV-kaitsega.
Kleebistele saab anda lõikejooni ja selle abil on võimalik ka väga keerukate kujundite välja lõikamine. Meie tootevalikus olevad kleebised sobivad nii ajutisteks kampaaniateks, lihtsateks etikettideks kui ka kõige nõudlikematesse tingimustesse.

Graafikat saab paigaldada ka lehtmagnetile, et seda korduvalt ja lihtsalt paigaldada ja eemaldada, mis sobib väga hästi õppesõidukitele või taksodele.

Hind sõltub paljudest faktoritest, ajakulust ning paigaldamise keerukusest. Võta meiega ühendust ja küsige personaalset pakkumist!

Kleebiste paigaldus

Suureformaadiline välireklaam

Välireklaam on üks traditsioonilisemaid viise enda märgatavaks tegemisel potentsiaalsetele klientidele. Peaaegu kõiki välispindu saab katta graafikaga oma ettevõtte reklaamimiseks või info edastamiseks. Ei usu? Vaadake siia

Selleks on mitmeid mooduseid, millest levinuimad on riputatavad pvc-bännerid, reklaam pvc-, metall- või vineerplaatidel või mõne pinna üle kiletamine, nagu näiteks aknaklaasid.

Meilt saab tellida kõiki teenuseid alates kujunduse tegemisest kuni paigaldamiseni. Sealhulgas: vana reklaami eemaldamine või uuendamine, aluskonstruktsioonide tootmine, paigaldamine ja transport.

Reklaamsildid ja viidad

Sisekujunduse lahendused, graafika ja fotod

Valmistame, vahetame, paigaldame ja eemaldame erinevaid sisekujunduslikke graafilisi elemente, millega saab ruumidele uut hingamist anda.

Näiteks erinevad raamitud pildid ja fotod; suureformaadilised fototapeedid või liivapritsi imitatsiooniga graafika, millega saab kontoriruumidele veidi privaatsust lisada. Lisaks sellele keelavad ja lubavad sildid, piktogrammid, lifti- ja majajuhid ning muud viidad.

Kujundus klaasidele ja seintele

Stendid ja erilahendused

Võttes arvesse kliendi soove ja eesmärke, valmistame erinevaid esitlusstende toodete reklaamimiseks messidel, müügisaalides või kommertsruumides. Kasutame erinevaid materjale ja tehnoloogiaid paberist ja papist metallini. Võimalus on ka juba olemasolevaid stende üle kleepides värskendada, et need atraktiivsemaks muuta.

Roll-up stendid on hea võimalus, kui paigaldamise kiirus ja lihtsus on oluline. Need sobivad nii kaubanduskeskustesse ja messidele ajutise info või müügipinna loomiseks, kui ka spordiüritustele sponsorite kuvamiseks. Roll-up stendide graafikat saab ka vajadusel vahetada.

esitlustarvikud

Fotod plakatid ja pildid

On võimalik printida paljudele materjalidele, nagu näiteks: erineva paksusega paberid, kleebiskiled, pvc-bänner, valgusreklaamkiled ja lõuendid. Välja prinditud pildid, graafika ja fotod kleebime vajadusel erinevatele alustele või raamime.

Fotode puhul peab kindlasti arvesse võtma mahu piiranguid, mis määravad ära kui palju saab suurendada, enne kui pildi kvaliteet langeb.

Reklaamide print ja tootmine – ideest paigalduseniReklaam lennukile

Ooker Reklaam on 26-aastase tegutsemisaasta jooksul kogunud valdkonnast hulgaliselt teadmisi ja kogemusi ning soetanud kõrgtasemel seadmed parima kvaliteedi pakkumiseks. Kõik see võimaldab meil läheneda ülesannetele operatiivselt ja asjatundlikult ning pakkuda läbimõeldud teenust ideest paigalduseni. Reklaamide print kõige sinna juurde kuuluvaga – ühest kohast ja mugavalt.

Meie kontaktandmed leiate siit. Kirjutage või helistage ning koos leiame parimad lahendused.